Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En şık Whmcs temalar burada

En şık Whmcs temalar burada Empty En şık Whmcs temalar burada

Mesaj tarafından nullsix Salı Tem. 26, 2016 8:34 pm

En şık Whmcs temalar burada

İnternetten kaliteli ve şık Whmcs temaları satın almak isterseniz, ben size Serneta.com adresini tavsiye ediyorum. Bu web adresi içerisinde, çok sayıda profesyonel görünüme sahip Whmcs teması bir arada bulunmaktadır.

Öncelikle Whmcs’nin ne olduğunu, bilmeyenler için kısaca açıklayalım. Whmcs’nin İngilizce açılımı: Web Hosting Manager Complete Solution şeklindedir. Yani hosting satışı yapmak isteyenler için mükemmel bir çözümü ifade eder. Siz de hosting ya da Alan adı satışı yapmayı planlıyorsanız, Whmcs lisansına sahip olmalısınız. Whmcs lisansını satın alanlar, bu Whmcs portalları için temalara, Serneta.com adresinden ulaşabilir. Whmcs’nin default teması, oldukça basittir. Ve pek çok hosting firması tarafından da kullanılmaktadır. Bu bağlamda ben, default tema kullanmanızı asla ve asla tavsiye etmem. Eğer hosting firmanızın web sitesi kaliteli ve şık görüntün isterseniz, siz de Serneta.com adresinden güzel bir [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] beğeniniz.

Serneta internet hizmetleri, müşterilerine sadece Whmcs temalarından sunmaz. Site üzerinde Whmcs hazır temalarının yanı sıra, daha pek çok internet hizmeti satışa çıkarılmıştır. Bu hizmetlerden bir tanesine örnek olarak, Seo hosting hizmetini gösterebiliriz. Seo hosting hizmeti, çok sayıda sitesi olup, bu sitelerini çok sayıda ip üzerinde barındırmak isteyenler için satın alınması gereken bir hizmet türüdür. Eğer siz de sitelerinizden tanıtım yazısı satışı yapmayı düşünüyorsanız, bana kalırsa mutlaka ama mutlaka Serneta internet hizmetlerinden Seo hosting çözümü satın alınız. Alacağınız Seo hosting çözümü sayesinde, sitelerinizin her birini ayrı ayrı ip adreslerinde barındıracak. Ve siteleriniz arası link alışverişi de gerçekleştirebileceksiniz.

Serneta.com adresinde, sizi Whmcs hazır tema ve Seo hosting dışında; Dedicated server, Reseller hosting, Sanal sunucu, Toplu sms ve Alan adı hizmetleri de beklemektedir. Kendinize şık bir Alan adı almak isterseniz, Serneta.com sitesine girerek, arzu ettiğiniz Alan adını, oldukça cazip fiyatlarla alabilirsiniz. Serneta.com adresi, ziyaretçilerine tüm uzantılarda Alan adları sunar. Serneta üzerinden en lüks donanımlara sahip Dedicated serverlardan da kiralayabileceksiniz. En son teknoloji Dedicated server ve Sanal sunucu seçenekleri, Serneta.com adresinde sizi beklemektedir.
nullsix
nullsix
PRO Üye
PRO Üye

- Similar topics