Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bioxcin Femina kullananlar tavsiye

Bioxcin Femina kullananlar tavsiye Empty Bioxcin Femina kullananlar tavsiye

Mesaj tarafından nullsix Cuma Haz. 13, 2014 8:10 pm

Bioxcin Femina kullananlar tavsiye
Merhaba ben 27 yaşında bir bayanım. Benim saçlarım belime kadar uzun fakat çok kırılmış vaziyette bende bu durumu sevmiyorum. Artık çok kötü bir görünüm almaya başlamıştı. Erkek arkadaşımda bu durumdan çok şikâyetçiydi onu kaybetmek istemediğim için birçok araştırmalar yaptım birçok ürün denedim. Ama bir sonuca varamadım denediğim şampuanlar ile. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine birçok firmadan saç kremi kullandım ama bir nebze etkili oldu hala saçlarım kırılmış haldeydi bir çözüm yoktu. Kullandığım kremler birkaç saat güzel gösteriyor sonrasında etkisi azalıyordu ve kötü görünüm yine beni buluyordu. Yine bir gün oturmuş televizyon izlerken bir reklama gözüm ilişti Bioxcin Femina Saç Kreminden bahsediyordu. Daha önce duymamıştım internete girip biraz araştırma yaptım ve araştırma sonuçlarım olumluydu. Sonraki gün marketten Bioxcin Femina Saç Kremi aldım. Eve gelip hemen denemek istedim. Saçlarımı yıkadım ve kullanılması gerektiği gibi kullandım sonucunda saçlarım gerçekten canlanmış gibiydi ve güzel kokuyordu. Bu ürün benim hayatımı değiştirdi. Saçlarım bu üründen sonra canlandı ve sanki kendine gelmiş gibiydi. Kırıklar mı? Eser kalmadı işte onlardan.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ( Bioxcin.com.tr )
nullsix
nullsix
PRO Üye
PRO Üye

- Similar topics