Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Web Hosting Ve Reseller Hosting Kampanyaları Benimhostum.COM

Web Hosting Ve Reseller Hosting Kampanyaları Benimhostum.COM Empty Web Hosting Ve Reseller Hosting Kampanyaları Benimhostum.COM

Mesaj tarafından Neyzenkuzu Salı Haz. 28, 2011 10:54 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Site Adresi:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kuruluşu:2010

İçerik: Web Hosting

Tanıtımı:

benimhostum.com, Tib tarafından onaylı host sağlayıcı belgesine sahip bir host sitesidir. En düşük fiyat ve en yüksek kapasite baz alınarak hazırlanmış Bireysel Hosting Paketleri ile, birden fazla web sitesi sahipleri ve web tasarımcılar için hazırlanmış, sınırsız barındırma özelliğine sahip [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hizmetlerimiz bulunmaktadır. Sunucularımız üzerindeki güvenlik ve antivirüs yazılımları ile her zaman güvendesiniz. Web sayfamızdaki online destek ile telefon ihtiyacı olmadan her zaman müşteri temsilcisi ile görüşebilir destek alabilirsiniz.

19.99 liralık [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ve [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ve 29.99 liralık Standart Hosting paketleri size sunduğumuz çeşitli Hosting paketlerimizden bazılarıdır. Ayrıca benimhostum.com sitemiz üzerinden Alan Adı Sorgulama yapabilir, uygun alan adını da yine uygun ödeme seçeneklerimizden birini kullanarak satın alabilirsiniz.

İletişim

İrtibat
1370 Sok. NO:42 Kat:4/406
Yalay İş Merkezi/Montrö
35230 Konak
İZMiR Turkey

T: +90 (232) 446 23 92
F: +90 (232) 446 23 68
Neyzenkuzu
Neyzenkuzu
Uzman Üye
Uzman Üye