Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ağlatan nickler

2 posters

:: Msn,skype,ıcq :: Msn

Ağlatan nickler Empty Ağlatan nickler

Mesaj tarafından VixMix C.tesi Ocak 09, 2010 5:25 pm

güvenme gencliğine ölen hep ihtiyar mıSmile
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Gözlérinlé gözlérim göz gözé géLséydi gözlérimlé gözlérini gözlédiğimi görürdüN....!!!
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] en büyük hatam seni sevmek deyil senin beni sevmeni beklemek

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (¯`•¸·´¯)DELİCE sevdim SENİ terk ETTİN gittin BENİ ölsem UMURUNDA değil ATEŞTE yaktın BENİ(¯`·¸•´¯)
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yeminim yemin damarındaki kan canım olsun senden başkasını seversem bu can bana haram olsun
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] !!!!!***@$K $E$$!Z $EVĞ! D!L$!ZD!R ***!!!!!
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] SEVMEK SENİ SEVİYORUM DEMEK DEĞİL SEVİYORUM DERKEN TİTREMEKTİR
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ¢αƒє ¢яσωη gιвι ιçιмι ıѕıттıη ℓιρтση ι¢є тєα gιвι ѕσğυтмα ѕαкıη нαуαтıη тα∂ı ¢σ¢α-¢σℓα ƒαℓαη ∂єğιℓ ѕєηѕιη вι вιѕкıяєм νєяѕєм вєηιм ιçιη güℓєя мιѕιη؟(s)
VixMix
VixMix
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

Ağlatan nickler Empty Geri: Ağlatan nickler

Mesaj tarafından K€M@L Paz Ocak 10, 2010 3:15 pm

Yanlış yerde konu Smile
K€M@L
K€M@L
Moderatör
Moderatör

- Similar topics